پیام فرستادن
NEWS
صفحه اصلی > News > Company news about سیستم نرم افزار Terrui Internet of Things + AI Ranch
EVENTS
با ما تماس بگیرید
86-21-64953307
اکنون تماس بگیرید

سیستم نرم افزار Terrui Internet of Things + AI Ranch

2023-02-17

Latest company news about سیستم نرم افزار Terrui Internet of Things + AI Ranch

سخت افزار و نرم افزار ترکیبی سازنده یک مرحله ای——تروی اینترنت اشیا + سیستم نرم افزاری AI Ranch

آخرین اخبار شرکت سیستم نرم افزار Terrui Internet of Things + AI Ranch  0

پیشرفت علم و فناوری هر روز دنیا را تغییر می دهد.تجهیزات و برنامه های دیجیتال و هوشمند نیز تغییرات جدیدی را در مدیریت مراتع به ارمغان آورده است و توانایی مدیران مرتع را برای کنترل داده های کلی و وضعیت عملیات مرتع به میزان زیادی بهبود می بخشد.

 

سیستم هوشمند Terui یک نرم افزار مدیریت دیجیتال است که توسط شانگهای تروی برای دامپروری توسعه یافته است.همراه با تجهیزات هوشمند مرتع، چشم انداز مدیریت مرتع شفاف تر و حالت مدیریت هوشمندتر را ارائه می دهد.

 

 


 

جمع آوری و جمع بندی دقیق داده ها

داده های بلادرنگ در سایت پرورش مانند غلظت آمونیاک، غلظت دی اکسید کربن، دما و رطوبت و غیره با نظارت بر دستگاه های هوشمند جمع آوری شده و به صورت بلادرنگ در پلت فرم ابر بارگذاری می شوند.وضعیت بلادرنگ مزرعه پرورش را می توان از طریق مکانیسم هشدار چند مرحله ای و تجزیه و تحلیل داده های تاریخی ارائه شده توسط سیستم یاد گرفت.هنگامی که شاخص داده از محدوده طبیعی فراتر رود، کاربران می توانند به طور خودکار تجهیزات کنترل محیط پرورش، کنترل تلفن همراه اگزوز، خنک کننده، تغذیه و سایر تجهیزات تولید را کنترل کنند، مشکلات مختلف موجود در مزرعه پرورش را به موقع حل کنند، هزینه تولید مزرعه را کاهش دهند. ، نظارت راحت مشتری، خطر ابتلا به بیماری دام را کاهش می دهد.

از طریق عملکرد "نرم افزار APP" به صورت سه بعدی در مقابل کاربران ارائه می شود و از رنگ های هشدار مختلف برای برجسته سازی قسمت هایی که نیاز به توجه کاربران دارند استفاده می شود.کاربران دیگر نیازی به غوطه ور شدن در بسیاری از داده های سطحی در غربالگری و قضاوت پر زحمت ندارند، رابط کاربری واضح است، تا حد زیادی کارایی مدیریت مرتع را بهبود می بخشد.

فرآیند مرتع بهینه شده همه چیز را یک قدم جلوتر می برد

سیستم هوش مصنوعی Terrui برنامه کشاورزان، پشتیبانی بالادستی و پایین دستی زنجیره صنعت دامپروری، تجهیزات نظارتی هوشمند اینترنت اشیاء، داده های بزرگ و فناوری هوش مصنوعی را یکپارچه می کند و سیستم تولید و نظارت کل زنجیره صنعت دامپروری را یکپارچه می کند. برای تحقق هدف تولید هوشمند، بهره برداری شبکه، مدیریت کارآمد و خدمات مناسب ارقام دامپروری.برنامه موبایل، پورتال رایانه شخصی و سایر رابط های خدماتی برای ایجاد یک پلت فرم بزرگ دامپروری هوشمند در خدمت کشاورزان به کار گرفته شده اند.

 

یک تلفن همراه می تواند کل مزرعه را کنترل کند

در عین حال، سیستم هوشمند Teriyat به یک APP مستقل در ترمینال تلفن همراه مجهز شده است.مشتریان می توانند در هر زمان با استفاده از تلفن های همراه و رایانه های لوحی به سیستم هوشمند TeriYat مزرعه خود دسترسی داشته باشند.حتی اگر در انبار نباشید، می توانید به راحتی به داده ها و توصیه های وظایف ارائه شده توسط سیستم دسترسی داشته باشید و آنها را به موقع با وضعیت میدانی مقایسه کنید.

 

در عین حال، سیستم هوشمند Teriyat به یک APP مستقل در ترمینال تلفن همراه مجهز شده است.مشتریان می توانند در هر زمان با استفاده از تلفن های همراه و رایانه های لوحی به سیستم هوشمند TeriYat مزرعه خود دسترسی داشته باشند.حتی اگر در انبار نباشید، می توانید به راحتی به داده ها و توصیه های وظایف ارائه شده توسط سیستم دسترسی داشته باشید و آنها را به موقع با وضعیت میدانی مقایسه کنید.

 

سیستم هوش مصنوعی Terrui می تواند کنترل جامع مزرعه پرورش شامل دما و رطوبت، غلظت دی اکسید کربن، غلظت آمونیاک، شدت نور و طول به موقع، رژیم غذایی، دمای بدن و اطلاعات تصویری ویدیویی بسیار شهودی از منطقه پرورش را درک کند.

 

سیستم هوش مصنوعی Terrui راه را برای داده‌ها برای انجام کار باز می‌کند، دورانی که در آن کشاورزان فردی می‌توانند بینش خود را برای بهبود سودآوری، پایداری و لذت بردن از مزرعه‌های خود به کار گیرند.نه تنها این، بلکه پیش‌بینی مأموریت مزرعه نیز بار را بسیار سبک کرد.تمام داده های مربوطه به اطلاعات کاربر پسند پردازش می شود و توصیه های عملی ارائه می شود.

 

دیجیتالی شدن کارآمدتر از همیشه به شما خدمت خواهد کرد.با ارائه بینش های ارزشمند در هر زمان و هر مکان، گردش کار شما را بهینه می کند.در برنامه روزانه خود و برنامه‌ریزی تماس فردی با گاو، حمایت بیشتری کنید تا زندگی‌تان آسان‌تر، گله‌تان سالم‌تر و مزرعه‌تان سودآورتر شود.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب مقره های نرده برقی تامین کننده. حق چاپ © 2020-2023 shanghaiterrui.com . تمامی حقوق محفوظ است.