پیام فرستادن
NEWS
صفحه اصلی > News > Company news about همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند
EVENTS
با ما تماس بگیرید
86-21-64953307
اکنون تماس بگیرید

همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند

2023-03-29

Latest company news about همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند

همکاری و برد-برد |مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند


                          آخرین اخبار شرکت همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند  0

در 22 مارس، ستاد Terrui شانگهای صمیمانه از مشتریان آمریکایی دعوت کرد تا از کارخانه Terrui بازدید کنند.ما بسیار مفتخریم که می‌توانیم محصولات و خدمات با کیفیت بالا را به مشتریان ایالات متحده ارائه دهیم و متعهد شده‌ایم که پیشروان صنعت باشیم.کارخانه ما پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی را دارد و تیم ما متشکل از متخصصان با تجربه است که برای اطمینان از کیفیت محصولات و رضایت مشتری تلاش می کنند.

 

                           آخرین اخبار شرکت همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند  1

 

قبل از شروع رسمی بازدید، آقای وانگ کای، رئیس تروی شانگهای، به مشتریان معرفی کرد که Terrui یک شرکت با فناوری پیشرفته است که تحقیق و توسعه محصول، تولید، واردات و صادرات، فروش و خدمات را ادغام می کند و در حال حاضر دارای موارد بیشتری است. بیش از 20 اختراع ملی مستقل.متعهد به ارائه تجهیزات در مقیاس، هوشمند و فشرده و خدمات جانبی برای دامپروری.محصولات اصلی عبارتند از پنکه ها، کلبه گوساله ها، مخازن آب گاو، سیستم خنک کننده اسپری، غرفه رایگان گاو، سیستم های مدیریت مزرعه هوشمند و غیره.

 

                            آخرین اخبار شرکت همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند  2

 

                            آخرین اخبار شرکت همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند  3

 

پس از جلسه تبادل، مشتریان به کارگاه تولید Terrui منتقل شدند و در آنجا می‌توانستند کارگران ما را ببینند که آخرین تجهیزات تولیدی را در دست دارند و محصولات باکیفیت تولید می‌کنند.مشتریان همچنین می توانند در مورد روش های کنترل کیفیت ما و نحوه اطمینان از اینکه هر محصول با بالاترین استانداردها مطابقت دارد، بیاموزند.

 

                            آخرین اخبار شرکت همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند  4

 

                            آخرین اخبار شرکت همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند  5

 

در طول بازدید، اگر مشتریان سؤالی داشته باشند یا نیاز به دانستن بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما داشته باشند، آقای وانگ کای، رئیس تروی، به هر سؤالی با زبان انگلیسی روان پاسخ خواهد داد و امیدوار است که مشتریان بتوانند شرکت ما و ما را به طور کامل درک کنند. محصولات در طول بازدید

 

                             آخرین اخبار شرکت همکاری و برد-برد | مشتریان ایالات متحده از کارخانه Terrui بازدید می کنند  6

 

 

فلسفه کسب و کار ما ارائه محصولات بهتر به مشتریان و در عین حال ایجاد روابط همکاری طولانی مدت و افزایش ارزش پایدار محصولات است.ما به خوبی می دانیم که در بازار پر رقابت امروزی، کیفیت و خدمات از مزیت های اصلی ما هستند.بنابراین، ما قول می دهیم که به طور مستمر توانایی های تولید و استانداردهای کیفیت خود را برای رفع نیازهای مشتری بهبود دهیم.

 

این شرکت همیشه به فلسفه کسب و کار "اول کیفیت، اول کاربر" پایبند بوده و ما کاملاً معتقدیم که اعتماد و پشتیبانی مشتری نیروی محرکه پیشرفت ما است.در حالی که به طور مداوم نوآوری و پیشرفت را دنبال می کنیم، متعهد هستیم که به یک رهبر صنعت و قابل اعتمادترین شریک برای مشتریان تبدیل شویم.استقبال بیشتر مشتریان داخلی و خارجی برای بازدید از شرکت برای راهنمایی!

 

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب مقره های نرده برقی تامین کننده. حق چاپ © 2020-2023 shanghaiterrui.com . تمامی حقوق محفوظ است.