پیام فرستادن
NEWS
صفحه اصلی > News > Company news about در زمستان برای دام ها آب گرم بهتر است یا آب سرد؟
EVENTS
با ما تماس بگیرید
86-21-64953307
اکنون تماس بگیرید

در زمستان برای دام ها آب گرم بهتر است یا آب سرد؟

2022-12-16

Latest company news about در زمستان برای دام ها آب گرم بهتر است یا آب سرد؟

در زمستان برای دام ها آب گرم بهتر است یا آب سرد؟

در زمستان برای دام ها آب گرم بهتر است یا آب سرد؟این در واقع یک تفاوت بسیار بزرگ است، در زمستان، اگر گاوها مستقیماً آب سرد بنوشند، بخشی از گرما از بین می رود.گاوها باید گرمای خود را مصرف کنند تا آب سرد را به دمای معمولی برسانند.به ازای هر یک درجه افزایش دمای آب، گاوها باید 18 تا 25 گرم خوراک مصرف کنند. بنابراین، به همان میزان خوراک بخورید، آب گرم بنوشید و آب سرد بنوشید، میزان مصرف خوراک یکسان نیست، آشکار است. شکاف در سرعت رشد، بنابراین توصیه می شود که دوستان گاو بهتر است از مخزن نوشیدنی گرمایش خودکار استفاده کنند، تا گاو همیشه بتواند در زمستان آب گرم برای نوشیدن داشته باشد، به طوری که گاو به راحتی بیمار نمی شود، بلکه می تواند افزایش یابد. تولید شیر، حالا می دانید چگونه در زمستان به گاو بنوشید؟

سینک های نوشیدنی گاوی عایق بندی شده Terrui از مواد اولیه LLDPE با کیفیت بالا، غیر سمی و بی ضرر استفاده می کند.پس از فرآیند کف کردن، تزریق پانچ حرفه ای لایه عایق ضخیم شده با ساختار آب بندی پوشش جعبه مطابقت دارد. عملکرد عایق حرارتی عالی آب آشامیدنی در زمستان گرم و در تابستان خنک است.

 

آخرین اخبار شرکت در زمستان برای دام ها آب گرم بهتر است یا آب سرد؟  0

آخرین اخبار شرکت در زمستان برای دام ها آب گرم بهتر است یا آب سرد؟  1

آخرین اخبار شرکت در زمستان برای دام ها آب گرم بهتر است یا آب سرد؟  2

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب مقره های نرده برقی تامین کننده. حق چاپ © 2020-2023 shanghaiterrui.com . تمامی حقوق محفوظ است.