پیام فرستادن
NEWS
صفحه اصلی > News > Company news about برای چه چراگاه هایی آبخوار گرم و عایق مناسب است؟
EVENTS
با ما تماس بگیرید
86-21-64953307
اکنون تماس بگیرید

برای چه چراگاه هایی آبخوار گرم و عایق مناسب است؟

2023-09-18

Latest company news about برای چه چراگاه هایی آبخوار گرم و عایق مناسب است؟

آب پایه فعالیت های زندگی است، اما همچنین مهمترین عنصر مغذی دام است، تمام فعالیت های متابولیک دام از آب جدا نمی شوند، در محتوای رومن،آب بیش از 85 درصد است، وسيله تمام واکنشهاي زيست شيميايي در بدن است.

آخرین اخبار شرکت برای چه چراگاه هایی آبخوار گرم و عایق مناسب است؟  0

 

کمبود آب چه مشکلاتی را ایجاد می کند؟

 

1کاهش اشتها و توانایی گوارشی دام ها
2رشد دام ها به تاخیر می افتد و افزایش وزن دام ها به تاخیر می افتد.
3. وقتی وزن 20 درصد از دست رفته به خاطر کمبود آب، منجر به مرگ دام ها می شود و خسارت های اقتصادی جبران ناپذیری به مزرعه می رساند.

 

دوم، طراحی مناسب تعداد و اندازه آبخوری های داخلی و خارجی برای هر دام در مزرعه بسیار مهم است.

 

آخرین اخبار شرکت برای چه چراگاه هایی آبخوار گرم و عایق مناسب است؟  1

 

با توسعه سریع دامداری، آب آشامیدنی برخی از کشاورزان و جوامع شیری دیگر نمی تواند نیازهای کیفیت و ایمنی را برآورده کند و مشکلات شامل:تجهیزات ساده، آب اتوماتیک نیست، تزریق یکبار آب مصنوعی است و هیچ کس برای مدت طولانی تجهیزات را نگهداری نمی کند، که منجر به پرورش میکروارگانیسم های مختلف می شود.هیچ گونه حفظ گرما وجود ندارد، و به راحتی منجمد می شود، که منجر به بیماری های مختلف ناشی از دام و کاهش تولید شیر می شود.

 

مزارع مقیاس به طور کلی آب گرم کننده اتوماتیک و آب آشامیدنی حفظ گرما را در نظر می گیرند.حوضچه های آشامیدنی به طور کلی به حوضچه های آشامیدنی گرمایش الکتریکی و حفظ گرما و حوضچه های آشامیدنی گرمایش فولاد ضد زنگ تقسیم می شوند.، و در عین حال به اطمینان حاصل شود که تعداد آب آشامیدنی در خانه و خارج از خانه، به دام با دمای مناسب و مناسب از آب آشامیدنی فراهم می کند.

 

آخرین اخبار شرکت برای چه چراگاه هایی آبخوار گرم و عایق مناسب است؟  2

 

حوضچه های آبیاری Terrui با ترکیبی از سیستم های ورودی، خروجی، گرمایش و اینترنت اشیا (IoT) طراحی شده اند.که برای تمام انواع دام ها مناسب است و اطمینان حاصل می کند که دام ها می توانند آب گرم و تمیز را در هر زمان بنوشند.با کمک مخزن آب، گاوها می توانند بعد از خوردن آب کافی مصرف کنند، بنابراین هضم غذا و جذب مواد مغذی را ترویج می دهند.بهبود و تقویت عملکرد گوارشی و سیستم گردش خون داخلی دام، کمک به دام برای حفظ عملکرد معده و روده خوب و دریافت مواد مغذی کافی، و نقش مثبتی در بهبود تولید دارد.

 

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب مقره های نرده برقی تامین کننده. حق چاپ © 2020-2023 shanghaiterrui.com . تمامی حقوق محفوظ است.