پیام فرستادن
NEWS
صفحه اصلی > News > Company news about چرا محصولات Terrui فرآیند قالب گیری رول را به جای فرآیند قالب گیری دمشی انتخاب می کنند؟
EVENTS
با ما تماس بگیرید
86-21-64953307
اکنون تماس بگیرید

چرا محصولات Terrui فرآیند قالب گیری رول را به جای فرآیند قالب گیری دمشی انتخاب می کنند؟

2023-04-20

Latest company news about چرا محصولات Terrui فرآیند قالب گیری رول را به جای فرآیند قالب گیری دمشی انتخاب می کنند؟

چرا محصولات Terrui فرآیند قالب گیری رول را به جای فرآیند قالب گیری دمشی انتخاب می کنند؟

 

 

قالب گیری رول و قالب گیری دمشی روش های رایج پردازش قالب گیری پلاستیک هستند، آنها دارای مزایا و سناریوهای کاربردی هستند.

 

قالب گیری رول و قالب گیری دمشی دو فناوری مختلف پردازش پلاستیک هستند.

 

فرآیند نورد که به نام‌های قالب‌گیری دوار یا قالب‌گیری تزریقی دوار نیز شناخته می‌شود، به این صورت است که بخشی از مواد پلاستیکی نرم داغ را در مرکز قالب قرار می‌دهند و با چرخاندن قالب، آن را به طور یکنواخت در سطح قالب پخش می‌کنند تا در نهایت محصول مورد نظر تشکیل شود. .اغلب برای ساختن اشکال بزرگ و پیچیده مانند مخازن ذخیره روغن، سطل زباله و غیره استفاده می شود.

 

فرآیند قالب گیری دمشی، استفاده از هوای پرفشار برای گرم کردن پلی اتیلن (PE) و سایر رزین ها به داخل قالب، در یک دوره زمانی معین، خنک سازی طبیعی برای تشکیل محصول مورد نیاز است.اغلب برای ساخت وسایل توخالی کوچک و متوسط ​​مانند بطری های پلاستیکی، اسباب بازی ها و غیره استفاده می شود.

 

بنابراین، تفاوت اصلی بین فرآیند نورد و فرآیند دمش در این است که دامنه کاربرد متفاوت است.فرآیند نورد برای تولید محصول با شکل بزرگ و پیچیده مناسب است.فرآیند قالب گیری دمشی برای تولید کالاهای توخالی کوچک و متوسط ​​مناسب است.

 

آخرین اخبار شرکت چرا محصولات Terrui فرآیند قالب گیری رول را به جای فرآیند قالب گیری دمشی انتخاب می کنند؟  0

آخرین اخبار شرکت چرا محصولات Terrui فرآیند قالب گیری رول را به جای فرآیند قالب گیری دمشی انتخاب می کنند؟  1

 

در مقایسه با فرآیند قالب گیری بادی، فرآیند قالب گیری رول دارای مزایای زیر است:

 

1. ضخامت یکنواخت: فرآیند نورد می تواند محصولاتی با ضخامت بسیار یکنواخت، سطح صاف و بدون سوراخ تولید کند.این باعث برتری آن نسبت به فرآیند قالب گیری دمشی برای ساخت قطعات بزرگ و یکپارچه می شود.

 

2. صرفه جویی در مواد اولیه: در شرایط یکسان، مواد خام مورد استفاده در فرآیند نورد بسیار کمتر از فرآیند قالب گیری دمشی است که می تواند به شرکت ها در کاهش هزینه های تولید کمک کند.

 

3. دقت بالای محصول: سیستم کنترل دستگاه نورد پیشرفته تر است که می تواند پارامترهای عملیاتی را با دقت کنترل کند تا دقت تولید محصولات نهایی را بهبود بخشد.

 

4. راندمان ساخت بالا: در مقایسه با قالب گیری دمشی، ماشین آلات و تجهیزات نورد از نظر راندمان تولید عالی تر هستند.آنها می توانند وظایف پردازش مداوم را به سرعت و کارآمد انجام دهند و می توانند تولید انبوه را از طریق فناوری اتوماسیون محقق کنند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب مقره های نرده برقی تامین کننده. حق چاپ © 2020-2023 shanghaiterrui.com . تمامی حقوق محفوظ است.