پیام فرستادن
NEWS
صفحه اصلی > News > Company news about تامین کننده تجهیزات دامداری، چندین گاو شیری با کیفیت بالا از نژاد Terrui
EVENTS
با ما تماس بگیرید
86-21-64953307
اکنون تماس بگیرید

تامین کننده تجهیزات دامداری، چندین گاو شیری با کیفیت بالا از نژاد Terrui

2023-05-12

Latest company news about تامین کننده تجهیزات دامداری، چندین گاو شیری با کیفیت بالا از نژاد Terrui

گاو نوعی از نژادهای گاو تولید کننده شیر است، گاوپروری به ویژه رایج است، بسیاری از مناطق کشور ما گاوهای پرورشی دارند، گاوهای عمومی، بسیاری از مردم نژاد مرغوب را انتخاب می کنند، بنابراین نژادهای گاو با کیفیت بالا کدامند؟بیا یک نگاهی بیندازیم.

1. گاو هلشتاین

 

گاو هلشتاین چینی نژادی است که از تلاقی انواع گاو هلشتاین خارجی وارداتی با گاو زرد چینی پس از پرورش طولانی مدت تشکیل می شود.این بهترین نژاد گاو شیری در چین و همچنین نژاد گاو شیری با بالاترین تولید شیر، بیشترین مقدار و بیشترین توزیع در چین است.گاوهای هلشتاین چینی (گاوهای شیری سیاه و سفید چینی) دارای تولید شیر بالا و شرایط تغذیه و مدیریت تغذیه خوبی هستند.متوسط ​​تولید شیر سالانه می تواند به 6500 تا 7500 کیلوگرم برسد.

 

2. گاو سنه

 

گاو سنه یک نژاد بسیار خوب از گاوهای شیری است که می توان آن را به عنوان گاو گوشتی نیز مصرف کرد.گاوهای سنه قد بلند و تنومند و دارای اندام منظم و اندام قوی هستند.وزن گاوهای نر بالغ آنها 1050 کیلوگرم و گاوهای بالغ 547.9 کیلوگرم است و تولید شیر آنها نیز زیاد است.

 

آخرین اخبار شرکت تامین کننده تجهیزات دامداری، چندین گاو شیری با کیفیت بالا از نژاد Terrui  0

3. خوان شان نیو

 

گاو خوان شان از جزیره جس در کانال انگلیسی وارد می شود.از نظر شجره نژاد، آنها نزدیک به گاوهای قهوه ای سوئیس، گاو دوین و گاو کری هستند.بزرگترین مزیت این نژاد این است که شیر غلیظ دارد و میزان چربی شیر و پروتئین شیر بیشتر از گاوهای معمولی است و میزان پروتئین شیر با کیفیت بیش از 3.5٪ است.

 

4. مسابقه گاوداری بیشتر

 

گاو جنسای، یک نژاد لبنی متوسط ​​بومی جزیره گنسای در انگلستان است که به دلیل چربی بالای شیر، پروتئین شیر بالا و محتوای کاروتن بالا در شیر شناخته شده است.در عین حال، دارای ویژگی های بازده تبدیل غذایی بالا در واحد شیر، فاصله زایش کوتاه، سن اول زایش اولیه، مقاومت در برابر تغذیه خشن، چرای آسان، سازگاری خوب با آب و هوای گرم و غیره است.

 

آخرین اخبار شرکت تامین کننده تجهیزات دامداری، چندین گاو شیری با کیفیت بالا از نژاد Terrui  1

5. پریری ردبول

 

Grassland Red Bull یک واریته هیبریدی جدید است که با همکاری استان های جیلین، مغولستان داخلی، هبی و لیائونینگ تولید می شود و از گاوهای نر کوتاه شاخ به عنوان والد نر و گاوهای مغولی پرورش یافته در منطقه چمنزار چین به عنوان والد ماده از طریق چند اصلاح تلاقی نسل و پرورش خود گله، تحت شرایط چرا و تغذیه.

 

6. گاو الکسیا

 

گاوهای الشایر گاوهای شیری متوسط ​​بومی آیرشایر انگلستان هستند.متوسط ​​تولید شیر سالانه این نژاد 8181 کیلوگرم است که حاوی 4 درصد چربی شیر و 3.5 درصد پروتئین شیر است.گاو نر بالغ الشایر 450 کیلوگرم وزن دارد و یک گاو نر قرمز و سفید با سایه های مختلف قرمز است.

 

موارد فوق در مورد ارقام گاوهای شیری معرفی شده است، در فرآیند اصلاح نژاد توجه به انتخاب انواع گاوهای شیری، گاو شیری مرغوب، اولین گام پایه اصلاح نژاد است، پس حتما با توجه به عادات رشدی گاوهای شیری، مناسب برای توسعه محلی نژادها را انتخاب کنید.

 

آخرین اخبار شرکت تامین کننده تجهیزات دامداری، چندین گاو شیری با کیفیت بالا از نژاد Terrui  2

 

Terrui یک شرکت متخصص در تولید تجهیزات مزرعه لبنی با بیش از 20 سال تجربه تولید است که عمدتاً تجهیزات نوشیدنی لبنیات، فن های مرتع، کلبه گوساله و سایر تجهیزات مرتع و همچنین لوازم جانبی حصار الکترونیکی را تولید می کند.ما اخیراً اینترنت اشیا + مزرعه AI را توسعه داده‌ایم، سیستم هوش مصنوعی errui می‌تواند هر فن، مخزن آب و سوئیچ اسپری دقیق را از طریق برنامه تلفن همراه، مشاهده داده‌های پس‌زمینه در زمان واقعی، بررسی تغییرات دمای آب و غیره را کنترل کند.

بهبود بازده مالی برای مشتریان، اصل ما از خدمات شانگهای تروی است!

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب مقره های نرده برقی تامین کننده. حق چاپ © 2020-2023 shanghaiterrui.com . تمامی حقوق محفوظ است.