پیام فرستادن
NEWS
صفحه اصلی > News > Company news about مقرون به صرفه ترین روش خنک کننده کارگاه —— محصولات پنکه سقفی بزرگ صنعتی | تروی
EVENTS
با ما تماس بگیرید
86-21-64953307
اکنون تماس بگیرید

مقرون به صرفه ترین روش خنک کننده کارگاه —— محصولات پنکه سقفی بزرگ صنعتی | تروی

2023-02-24

Latest company news about مقرون به صرفه ترین روش خنک کننده کارگاه —— محصولات پنکه سقفی بزرگ صنعتی | تروی

به صرفه ترین روش خنک کننده کارگاه —— پنکه سقفی بزرگ صنعتی

 

هوا به تدریج گرم می شود، زمان روز طولانی تر و طولانی تر می شود، ساعت کاری افراد به تدریج افزایش می یابد، حجم کار افزایش می یابد، تابستان اغلب کارخانه ها زیاد است، سفارشات صنعت، شلوغ ترین فصل، پنکه های سقفی صنعتی در تابستان می توانند به کارمندان کمک کنند. خنک کردن، کارکنان بهبود محیط کار در همان زمان، بهره وری نیز بهبود یافته است، به ارمغان بیاورد منافع اقتصادی بیشتر به شرکت.

 

پس پنکه سقفی صنعتی آهنربای دائم چیست؟من را دنبال کنید تا بیشتر بدانید!

  

ویژگی های پنکه سقفی بزرگ صنعتی آهنربای دائم Terui

1. تعمیر و نگهداری آسان، صرفه جویی در زمان و تلاش

 

موتور EC Terrui از اصل القاء الکترومغناطیسی، انتقال دوبار یاتاقان، ساختار آب بندی، بدون نیاز به تغییر روغن، ضد گرد و غبار و مقاومت در برابر روغن، نگهداری راحت تر استفاده می کند.

2. اندازه کوچک، نصب راحت

حجم موتور Terrui EC 1/3 حجم موتور سنتی است.روش بالا بردن حداقل 30 درصد فضا را ذخیره می کند و نصب را آسان می کند

3. کم صدا، استفاده از چند صحنه

سر و صدای موتور آهنربای دائمی حدود 60٪ کمتر از موتور سنتی است و صدای کم کم صدا است.پنکه های سقفی صنعتی را می توان در مکان هایی که نیاز به سر و صدا دارند نیز نصب کرد

4. صرفه جویی در انرژی، کاهش هزینه ها

موتور آهنربای دائم مصرف یک ساعت نسبت به موتور سنتی صرفه جویی در انرژی 30٪، استفاده از تهویه مطبوع همتا به میزان زیادی اتلاف انرژی را کاهش می دهد.

5. عملکرد ایمنی بالا، حفاظت بیشتر

پنکه سقفی بزرگ آهنربای دائمی توسط چهار طناب سیم کشیده می شود تا از عملکرد روان پنکه سقفی اطمینان حاصل شود.قطعات کلیدی اتصال دو بار محافظت می شوند تا از ایمنی کلی پنکه سقفی اطمینان حاصل شود

 

محیط با دمای بالا نه تنها بر راندمان کار تأثیر می گذارد، بلکه باعث ایجاد تعداد زیادی از حوادث صنعتی می شود.مطالعات نشان داده است که وقتی افراد در دمای 28 ℃ تا 32 درجه سانتیگراد کار می کنند، بازده کاری آنها شروع به کاهش می کند و بیشتر مستعد خستگی هستند.هنگامی که دما به بالای 32 درجه سانتیگراد می رسد، توجه و حساسیت انسان نیز تحت تأثیر قرار می گیرد.کار ذهنی به دما حساس تر است.هنگامی که دما به 29 درجه سانتیگراد می رسد، بازده کار ذهنی شروع به کاهش می کند.هر چه دما بالاتر باشد، مدت زمان کار کمتر می شود.

 

 

داده ها نشان می دهد که دمای بالای محیط نیز بر میزان تصادف تأثیر می گذارد.هنگامی که درجه حرارت حدود 20-24 درجه سانتیگراد است، میزان تصادف کمترین است، و زمانی که درجه حرارت بالاتر از 30 درجه سانتیگراد یا کمتر از 10 درجه سانتیگراد باشد، میزان تصادف به طور قابل توجهی افزایش می یابد.محیط کاری با دمای بالا نه تنها بر راندمان تولید تأثیر می گذارد، بلکه بر سلامت افراد نیز تأثیر می گذارد.در دماهای بالا، رطوبت بالا و بدون باد، کار بدنی یا ورزش شدید می تواند منجر به گرمازدگی شود که میزان مرگ و میر بالایی دارد.

 

نگران نباشید، اکنون کارگاه، انبار، کارخانه با "پنکه سقفی بزرگ صنعتی Terrui" محبوب هستند.

 

بدن به اندازه باد احساس راحتی می کند و دمای بدن را 5-8 درجه سانتیگراد کاهش می دهد!

 

 

پنکه سقفی بزرگ Terrui Industrial یک پنکه بزرگ کم مصرف با قطر 7.3 متر است.این تنها از توان 1.5 کیلووات استفاده می کند تا مقدار زیادی جریان هوا (13050 متر مکعب در دقیقه) را هدایت کند تا منطقه بزرگی از تجربه پیشرانه طبیعی را به ارمغان بیاورد.کاربران می توانند با تنظیم سرعت بدون پله با توجه به تغییر دمای محیط، به دمای بدن عالی افزایش دهند.با پوشش بیش از 1000 متر مربع، دمای بدن انسان در تابستان بین 5 تا 8 درجه کاهش می یابد و پنکه کوچک صنعتی دیواری سنتی را کاملا از بین می برد.همچنین می توان از آن با تهویه مطبوع استفاده کرد یا حتی در برخی شرایط جایگزین تهویه مطبوع شود.این راه حل عالی برای تهویه و خنک کننده در فضاهای محدود بلند و وسیع است.

 

 

برخلاف پنکه های صنعتی دیواری سنتی، یک پنکه سقفی Terui با قطر 7.3 متر تقریباً به اندازه 50 پنکه کوچک 0.75 متری سنتی را پوشش می دهد.به عنوان مثال، برای رسیدن به پوشش کامل یک کارخانه 10000 متر مربعی، به 300 پنکه کوچک نیاز است، در حالی که تنها 10 عدد برای استفاده از پنکه سقفی Terui مورد نیاز است.با توجه به استفاده از 8 ماه در سال، 10 ساعت در روز، Terui Da در انرژی پنکه سقفی 92 درصد صرفه جویی می کند.

 

با 10000 متر مربع 10 متر ارتفاع محاسبه کارخانه، اگر استفاده از تهویه مطبوع، یک ساعت برق می تواند به عنوان بالا به 500 یوان، یک روز به کار برای 8 ساعت، یک ماه برق به عنوان بالا به 120،000 یوان.با پنکه سقفی Terrui امکان نصب 10 ست 1.5 کیلووات در ساعت با توان نامی وجود دارد.هزینه برق ماهانه فقط 2000 یوان است که 1.7 درصد هزینه تهویه مطبوع است.اگر این فن سه ماه در سال روشن باشد، می تواند 354000 یوان در قبض برق صرفه جویی کند.

 

زمینه کاربرد پنکه سقفی بزرگ Terrui Industrial

● انبار تدارکات و مرکز توزیع بزرگ: بهبود کیفیت هوا، رطوبت زدایی و خنک کننده، می تواند از زنگ زدگی ذخیره سازی، پوسیدگی و بهبود محیط کار جلوگیری کند.

● کارخانه فوق العاده بزرگ: مانند ماشینکاری، تعمیر و نگهداری خودرو، مونتاژ هواپیما، کشتی سازی و سایر کارگاه های کارخانه، می تواند کارایی تهویه را بهبود بخشد.

● مکان‌های عمومی: مانند مراکز خرید، استادیوم‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن، فرودگاه‌ها و مکان‌های دیگر با جریان زیاد مردم، می‌توانند گردش هوا را بهبود بخشند، بو را از بین ببرند، محیط عمومی راحت ایجاد کنند.

● مزارع بزرگ: از جمله گاوداری ها، پروارها، جوجه کشی ها و غیره. تهویه خوب باعث بهبود کیفیت هوا، حذف رطوبت و نم، رفع بو و کاهش عوارض در دام می شود.دمای مناسب باعث می شود دام احساس راحتی کند و رشد سریع را تحریک کند.

● پرسنل در فضای باز: مانند محل ساخت و ساز ساخت و ساز شهری، می تواند یک محیط کار خنک تر برای کارگران در فضای باز فراهم کند.مانند غذاخوری در فضای باز و مکان های دیگر، می تواند تجربه غذاخوری راحت تری را برای مصرف کنندگان به ارمغان بیاورد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب مقره های نرده برقی تامین کننده. حق چاپ © 2020-2023 shanghaiterrui.com . تمامی حقوق محفوظ است.